Bryan Cranston, Better Call Saul dizisinde yeniden Walter White olmak istiyor

better call saul

Bryan Cranston, eğer bu yönde bir teklif gelirse Better Call Saul dizisinde yeniden Walter White karakterine hayat vermeyi hiç düşünmeden kabul edeceğini söyledi.

Son 20 yılın en iyi dizisi olarak seçilen Breaking Bad dizisinin öncesinde yaşananları anlatan spin-off dizisi Better Call Soul, her ne kadar Breaking Bad kadar yankı uyandırmasa da 2015’te yayımlanmaya başladığı günden beri adından bahsettirmeyi başarıyor. Emmy ve Altın Küre adayı dizinin merkezinde Saul Goodman’ın dışında Mike Ehrmantraut (Jonathan Banks) ve Gus Fring (Giancarlo Esposito) gibi Breaking Bad’ten tanıyabileceğimiz önemli karakterler yer alıyor.

Breaking Bad filminin yıldızı Walter White (Bryan Cranston) ve Jesse Pinkman (Aaron Paul) bugüne kadar herhangi bir dizide karşımıza çıkmadı. Önümüzdeki yıl yayımlanacak 6. sezonu ile Better Call Saul ekranlara veda edecek. Yani eğer Walter White ve Jesse Pinkman dizide yer alacaksa bu final sezonu olan 6. sezon olmalı. Henüz dizinin yapımcıları bu konuda bir açıklama yapmış değil ancak Walter White karakterini canlandıran Bryan Cranston, yaptığı son açıklamada eğer Better Call Saul ekibi isterse Walter’ın hikâyeye dâhil olma şansı olduğunu gösteriyor.

Better Call Saul

Cranston, konu hakkında  şu ifadeleri kullandı:

“Dizinin yürütücü yapımcıları Vince Gilligan ve Peter Gould dizide yer almamı isterse yer alırım. Hiç düşünmeden yaparım. Ama şu ana kadar olmadığını söyleyebilirim, göreceğiz. Bilmiyorum. Bir sezon daha var ve ne olacağını göreceğiz”

Bryan Cranston yaptığı açıklama ile dizinin son sezonunda yer alma ihtimali konusunda bizi daha çok heyecanlandırmayı başardı. Dizi ile ilgili yeni gelişmeler için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Sİnema salonları
mm

Sinema salonları an itibariyle açıldı!

Sonraki
paul mescal the rolling stones klibinde

Paul Mescal, The Rolling Stones’un Scarlet klibinde rol aldı