Bridgerton

Bridgerton 2. sezon konusu ne olacak?

Netflix’in, Julia Quinn’in çok satan roman serisinden uyarlanan Amerikan yapımı yeni dizisi Bridgerton, geçtiğimiz haftalarda Netflix kütüphanesindeki yerini almıştı. Büyük bir ilgi gören dizi, yayımlandığı günden itibaren Netflix Türkiye’nin Top 10 listesindeki yerini kaybetmedi. Aynı zamanda buna benzer bir ilgiyi, dünyanın birçok yerinde gördü. Geçtiğimiz gün ise zaten beklenen 2. sezon onayının haberini aldık.

bridgerton

Bridgerton 2. sezonu ne anlatacak?

Dizinin ilk sezonu, uyarlanan kitap serisinde de olduğu gibi Bridgerton ailesinin en büyük kızı Dapne’nin aşk hayatını odağına almıştı. Dizinin ikinci sezonunda ise serinin ikinci kitabında olduğu gibi Daphne’nin abisi Anthony’ye (Jonathan Bailey) odaklanılması bekleniyor.

bridgerton

Bridgerton 2. sezon ne zaman?

Netflix, dizinin 2. sezon tarihi ile ilgili resmî bir açıklama yapmadı, dizinin yapımcısı da bu konuda konuşmayı reddetti. Buna rağmen bazı kaynaklar, henüz yeni sezon onayı olmamasına rağmen 2021 yılının Mart ayında 2. sezon çekimlerinin başlayacağını iddia ediyor. Netflix, daha önce Stranger Things dizisinde de buna benzer bir şey yapmıştı. Yani bu iddialar doğru olabilir ve 2021 yılının ilk çeyreğinde, 2. sezon çekimleri başlayabilir. Bu da 2021 yılının sonunu ya da 2022 yılının başını işaret ediyor. Buna rağmen kesin bir bilgi yok.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.