Bridgerton

Bridgerton 2. sezon onayını aldı

Netflix’in 25 Aralık 2020 tarihinde yayımlamış olduğu Bridgerton dizisi, seyirciler tarafından oldukça büyük bir ilgi ile karşılandı. Dizi, yayımlanmasından yalnızca birkaç gün sonra 63 milyon izlenme ile Netflix’in en çok izlenen 5. orijinal dizisi oldu. Bu kadar büyük bir beğeni toplamasının ardından da kısa süre içerisinde 2. sezon onayını aldı. Netflix’in resmi YouTube kanalı, geçtiğimiz dakikalarda yayımladığı bir video ile yeni sezonu duyurdu.

bridgerton

Bridgerton konusu

Dizi, Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına ilk kez giren saygın Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne’nin (Phoebe Dynevor) yaşadıklarını odağına alıyor. Ailesinin ayak izlerini takip ederek gerçek aşkın ateşlediği bir evlilik yapmayı uman Daphne, aşkı hiç beklemediği bir yerde bulur. Dizi; kalıcı arkadaşlıkların zamansızlığını, kendi başının çaresine bakan aileleri ve her şeyi fetheden bir aşk arayışını ele alan romantik, skandallarla dolu ve kıvrak zekalı bir dizi olarak tanımlanıyor.

bridgerton

Bridgerton 2. sezon ne zaman?

Netflix, dizinin 2. sezon tarihi ile ilgili resmî bir açıklama yapmadı, dizinin yapımcısı da bu konuda konuşmayı reddetti. Buna rağmen bazı kaynaklar, henüz yeni sezon onayı olmamasına rağmen 2021 yılının Mart ayında 2. sezon çekimlerinin başlayacağını iddia ediyor. Netflix, daha önce Stranger Things dizisinde de buna benzer bir şey yapmıştı. Yani bu iddialar doğru olabilir ve 2021 yılının ilk çeyreğinde, 2. sezon çekimleri başlayabilir. Bu da 2021 yılının sonunu ya da 2022 yılının başını işaret ediyor. Buna rağmen kesin bir bilgi yok.

Netflix’in duyuruyu yaptığı videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.