a quiete place

A Quiet Place Part 2 ertelendi

İlk filmin de yönetmeni olan John Krasinski’nin yazıp yönettiği A Quiet Place Part 2‘nun son olarak 23 Nisan’da vizyona girmesi planlanıyordu. Ancak daha önceleri de birçok kez ertelenen filmin vizyon tarihi, Koronavirüs vakalarının artması sebebiyle bir kez daha ileriye alındı. Paramount Pictures’ın aldığı son karara göre A Quiet Place Part 2, 17 Eylül‘de sinemalarda olacak.

John Krasinski‘nin hem yönetmenliğini üstlendiği hem de başrolünü Emily Blunt ile paylaştığı gerilim türündeki A Quiet Place filmi, 90 dakikalık süresine rağmen etkileyici atmosferiyle hafızalara kazınmış ve izleyiciye gerilim dolu dakikalar yaşatmayı başarmıştı.

a quiet place part 2

A Quiet Place Part 2 ne anlatacak?

Cillian Murphy ve Djimon Hounsou‘nun oyuncu kadrosunda dahil olduğu A Quiet Place Part 2’nun, hatırlayacak olursanız ilk filminde gördüğümüz yaratıkların nereden geldiğini açıklanmamıştı. Dünyanın nasıl bu hale geldiğini anlatmak yerine film, çapı daha da daraltarak olayları bir aile çevresinde izleyiciye aktarmıştı. Devam filmi ise ilk filmde izlediğimiz ailenin hayatta kalmak için verdiği mücadeleyi anlatmaya devam ederken, bu gizemli yaratıkların ilk ortaya çıktığı dönemi ve dünyanın kaosa sürüklenmesini de sinemaya yansıtacak. Hikayenin geçmişine ışık tutacak bu bölümlerde, John Krasinski de ilk filmdeki rolüyle geri dönecek.

17 Eylül’de sinemalarda olacak filmin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.