boruto

Boruto: Naruto Next Generations 5 Temmuz’da dönüyor

Boruto, salgın gecikmesinden sonra 5 Temmuz’da yeni bölümleriyle geri dönüyor

Seri 154. bölümden sonra yayın zamanlamasını değiştirdi. Boruto: Naruto Next Generations’ın resmî hesabı bugün, efsaneleşmiş ninja animesinin devam serisinin yeni bölümlerinin 5 Temmuz’da devam edeceğini duyurdu.

svg%3E

Duyuru, dizinin 5 Temmuz’da döneceğini ve 19 Temmuz’da yeni bir hikaye yayının başlayacağını ekledi. Dizi daha önce 20 Nisan 154. bölümden başlayarak yeni bölümler için yayın programını değiştirmişti.

TV Tokyo ayrıca dizinin dönüşünü kutlamak için Boruto yönetmeni Masayuki Kouda tarafından yaratılan yeni bir sanat eseri yayımladı.

svg%3E

Boruto: Naruto Next Generations, şu ana kadar 154 bölüm yayımladı, aynı isimdeki mangadan uyarlanan anime, yazar Ukyo Kodachi ve illüstratör Mikio Ikemoto tarafından uyarlandı. Son zamanlarda Mujina Bandits yayını, mangadan tamamladı.

Shueisha’s Weekly Shonen Jump dergisinin bu yılki 30. sayısında Boruto: Naruto Next Generations animesinin 5 Temmuz’dan itibaren yeni bölümlerle devam edeceğini açıkladı.

Yeni Koronavirüs hastalığının (COVID-19) yayılmasına karşı ilan edilen acil durum nedeniyle 3 Mayıs’ta animenin yeni bölümleri ertelenmişti. Gösterinin o gün 155. bölümünü yayımlanması planlanmış ancak bunun yerine ilk bölümden program yeniden yayımlanmaya başlamıştı.

svg%3E

Yeni seri Boruto: Naruto Next Generations, Naruto’nun oğlu Boruto Uzumaki üzerine yoğunlaşıyor.

On yıldan fazla süredir ekranlarda olan Naruto serisinin yeni ve son versiyonunda baş karakterimiz bu sefer Naruto’nun oğlu!

Boruto serisi efsaneleşmiş Naruto evreninin Naruto, Naruto Shippuuden’den sonra 3. serisi. Toplam 720 bölümlük ilk iki seriden sonra gelen bu üçüncü halka, geldiği zamanda çoğu kişinin olumsuz eleştirisine maruz kalsa da yıllarca seriye sadık kalanlar için izlenmesi gereken bir şey. 

Great Pretender animesi ile ilgili yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/great-pretender-animesinden-tarih-duyurusu/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.