desperados
desperados

Netflix’ten yeni film: Desperados geliyor

Netflix’in yeni filmi Desperados’tan ilk fragman yayımlandı. Film 3 Temmuz’da izleyiciyle buluşacak.

Senaryosunu Ellen Rapoport’un yazdığı yeni romantik komedi türündeki filmin yönetmen koltuğunda daha önce Mr. Mom filminden tanıdığımız Lauren Palmigiano oturuyor.

Film 30 yaşına gelmiş ama hala hayatının aşkını bulamamış bir kadının, arkadaşları ile birlikte doğru erkeği arayışını anlatıyor. Artık evlenmek ve çocuk sahibi olmak isteyen Wesley, tam da aramaktan vazgeçecek iken Jared Sterling isimli bir adamla tanışıyor. Sonunda doğru erkeği bulduğunu düşündüğü anda Jared birden ortadan kayboluyor. Wesley ise sinirlenip Jared’a uygunsuz bir mesaj yolluyor. Daha sonradan Jared’ın bir araba kazası geçirdiğini ve Meksika’da olduğunu öğrenince iki en yakın arkadaşı ile birlikte Meksika’ya gidip attığı mesajı Jared görmeden silmeyi planlıyorlar. Meksika’da beklemediği bir anda eski sevgilisiyle karşılaşınca işler iyice karışıyor.

Take a First Look at Netflix's New Movie Desperados | POPSUGAR Celebrity Australia Photo 7

Filmin oyuncu kadrosunda Nasim Pedrad, Anna Camp, Sarah Burns, Lamorne Morris, Robbie Amell ve Heather Graham yer alıyor. Filmden ilk fragman yayımlandı. Aşağıdan fragmanı izleyebilirsiniz. Romantik komedi filmi Desperados 3 Temmuz’da Netflix üzerinden izleyici ile buluşacak.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.