3C2722BE E42D 499E B95C A60B10A8F015

Great Pretender animesinden yeni tanıtım ve duyuru

Soygun animesi Great Pretender’dan yeni tanıtım videosu ve duyuru geldi

Wit Studio’nun orijinal TV animesi Great Pretender’ın resmi web sitesi geçtiğimiz birkaç saat önce ikinci ana tanıtım videosunu yayımladı.

Animenin açılış tema şarkısı ise Queen grubunun rahmetli solisti Freddie Mercury’nin The Platters’ın The Great Pretender şarkısına yaptığı cover.

Tema şarkısı ve dizinin konusu ile ilgili detaylı habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/freddie-mercurynin-sarkisi-anime-jenerigi-olacak/

svg%3E

Dizi ilk olarak, 2 Haziran’da Netflix Japonya’da gösterime girdi. 8 Temmuz’da ise TV’de görücüye çıkacak.

Ryota Kosawa tarafından kaleme alınan orijinal seri Great Pretender ilk kez Netflix Japonya’da 2 Haziran’da gösterime girdi. Bu da demek oluyor ki bazı izleyiciler daha önceden izleme fırsatına sahip oldu. Toplam 23 bölümlük anime serisinin TV prömiyeri ise 8 Temmuz’da yapılacak.

2 Haziran’da yalnızca Netflix Japonya’da yayımlanmasına rağmen birçok siteden bazı bölümlerine ulaşılabildi. Şu anda ise 23 bölümlük serinin ilk 7 bölümünün Türkçe altyazılı hali internet ortamında bulunmakta.

svg%3E

91 Days, Attack on Titan (ilk 3 sezonu) gibi yapımlara sahip olan Wit Stüdyo’nun yeni orijinal TV animesi Great Pretender ile ilgili yeni gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.