blood of zeus

Blood of Zeus 2. sezon onayı aldı

Netflix’in yeni animasyon dizisi Blood of Zeus, geçtiğimiz haftalarda Netflix kütüphanesindeki yerini almıştı. Adından da anlaşılacağı üzere Yunan mitolojisi üzerinden ilerleyecek dizi, cenneti ve dünyayı kurtarmaya çalışan Zeus’un oğlu etrafında şekilleniyordu. Dizinin 2. sezon onayını aldığı haberi de Netflix’in resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapıldı.

 

Powerhouse Animation Studios tarafından üretilen dizinin yönetmen koltuğunda Shaunt Nigoghossian oturuyor. Dizinin seslendirme ekibinde ise Zeus olarak Jason O’Mara, Electra olarak Mamie Gummer, Evios olarak Chris Diamantopoulos, Heron olarak Derek Phillips, Hera olarak Claudia Christian bulunuyor.

blood of zeus

Blood of Zeus konusu

Antik Yunanistan’da, Olimpos tanrıları ile titanlar arasında bir savaş başlamak üzeredir. Antik Yunanistan’da yaşayan ve sıradan bir vatandaş olan Heron, geçmişinden gelen gerçekleri keşfeder ve Zeus’un oğlu olduğunu öğrenir. Aynı zamanda hayattaki amacını da öğrenir. Onun görevi, dünyayı bir iblis ordusundan kurtarmaktır. Heron, iblis ordusuna karşı hayatta kalmaya çalışan insanlığın en büyük umudu hâline gelir.

Her bölümü 25-35 dakikadan oluşan ve toplamda 8 bölümü bulunan dizinin ilk sezonuna Netflix’ten ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.