Black Panther 2 ne zaman çıkacak?

mm
Black Panther 2

Marvel Sinematik Evreni’nin on sekizinci süper kahraman filmi olan Black Panther, 16 Şubat 2018 tarihinde vizyona girmişti. Gişe rekorları kıran film, En İyi Film dalında Oscar’a aday bile gösterilmişti. Tüm bu olanlardan sonra 2. film fikri de şaşırtmadı. Ancak bugün, merakla beklenen filmin ertelendiği duyuruldu.

Black Panther 2

Normalde filmin çekimlerine 2021 Mart ayında, Avustralya’da başlanması bekleniyordu. Ancak karaktere can veren Chadwick Boseman‘in trajik ve beklenmedik ölümü, bu planların aksamasına sebep oldu. Filmin senaryosu aslında tamamlanmıştı ama değişiklik yapılması gerekti. Bu yüzden de çekimlerin ertelenmesi ile Marvel, filmin ertelendiğini duyurdu.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs, birçok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına sebep oldu. Sinema salonlarının çoğu, istenilen müşteri sayısına ulaşamıyor. Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan “Tenet” bile gişedeki beklentiyi karşılayamadı. Bu yüzden de çoğu yapım şirketi filmleri yayımlamak yerine erteliyor.

Black Panther 2

Black Panther 2 vizyon tarihi

Bugün yeni projelerine dair birçok duyuru yapan Marvel, Black Panther filmi için de net bir tarih açıkladı. marvel’ın yapıtığı açıklamaya göre merakla beklenen film, 8 Temmuz 2022 tarihinde izleyiciler ile buluşacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
servant
mm

Servant 2. sezon ne zaman?

Sonraki
Doctor Strange 2
mm

Doctor Strange 2 ertelendi