servant

Servant 2. sezon ne zaman?

Apple TV+ üzerinden yayımlanan Servant dizisinin 2. sezon posteri yayımlandı. Psikolojik korku türündeki dizinin 2. sezon tarihi gibi detaylar ise izleyiciler tarafından merak konusu.

Servant

Servant 2. sezon ne zaman çıkacak?

Dizinin geçtiğimiz saatlerde yayımlanan posteri ile beraber 2. sezon tarihi de duyurulmuş oldu. Dizinin 2. sezonu, 15 Ocak 2021 tarihinde Apple TV+ üzerinden izleyici ile buluşacak.

Servant konusu

Dizi, çocuklarını kaybeden bir aileyi odağına alıyor. Ailenin Jericho adlı bebeği hayatını kaybettikten sonra aile, bu trajedinin ardından yas tutmaya başlıyor. Değişik bir yöntem ile üzüntülerini yaşayan çift, çocuklarına çok benzeyen bir oyuncak bebek satın alıyorlar. Satın aldıkları oyuncak bebeğe bakması için de bir dadıyı işe alıyorlar. Daha sonra çift, bu olayların ardından olağanüstü şeylerle karşı karşıya kalıyorlar.

servant

Başrollerinde Harry Potter serisi ile adını geniş kitlelere duyurmuş ve Sick Note, Snatch, The ABC Murders gibi yapımlarda bulunmuş Rupert Grint; Too Old To Die Young ve Mr Stink yapımlarında yer almış Nell Tiger Free; Six Feet Under dizisinde boy gösteren Lauren Ambrose; Fantastik Dörtlü ve Warcraft gibi filmlerde yer alan Toby Kebbell bulunuyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.