Black Adam çekimleri bu hafta başlayacak

black adam

Dwayne Johhnos’ın başrol olduğu Black Adam filmi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz haftalarda çıkış tarihi duyurulan filmin başrolü Dwayne Johnson, resmi Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım ile çekimlerin bu hafta başlayacağını duyurdu.

Filmin oyuncu kadrosunda; Netflix‘in To All the Boys I’ve Loved Before, To All the Boys: P.S. I Still Love You, The Perfect Date ve Sierra Burgess is a Loser gibi romantik komedi filmleri ile yıldızı parlayan Noah Centineo, Atom Smasher olarak bulunuyor. Aynı zamanda The Invisible Man ve Leverage gibi yapımlarda bulunan Aldis Hodge‘un, Hawkman olarak izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Person of Interest, Fairly Legal ve The L World gibi dizilerde yer alan Sarah Shahi de kadroya katılan son isimdi.

dwayne johnson

Black Adam ne zaman çıkacak?

2021’in Aralık ayında vizyona girmesi beklenen filmin çıkış tarihi değişti. Dwayne Johnson, resmi Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım ile filmin, 29 Temmuz 2022 tarihinde izleyici karşısına çıkacağını duyurdu.

Film, Shazam’ın baş düşmanı Black Adam’a odaklanacak. DC çizgi romanlarından uyarlanacak filmin yönetmen koltuğunda ise daha önce de Dwayne Johnson ile çalışmış Jaume Collet-Serra oturacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
the woman in the window

The Woman in the Window fragmanı yayımlandı

Sonraki
Blu TV

Doğu dizisinin 6. ve 7. bölüm fragmanı yayımlandı