Billie Eilish

Billie Eilish, Euphoria özel bölümü için şarkı yaptı

Başrollerinde Zendaya, Hunter Schafer ve Jacob Elordi gibi isimlerin bulunduğu Euphoria, yayımlandığı günden itibaren en çok konuşulan gençlik dizilerinden biri. HBO’nun ilk gençlik dizisi olma özelliğini taşıyan ve yapımcılığını ünlü rapçi Drake’in üstlendiği dizinin merakla beklenen yeni sezonundan önce, 2 tane özel bölümün geleceğini zaten duymuştuk.

Bugün ise ünlü şarkıcı ve söz yazarı Billie Eilish’in, şarkıcı Rosalia ile birlikte Euphoria özel bölümü için şarkı kaydettiği resmi olarak duyuruldu. Duyuru, Billie Eilish’in resmi Twitter hesabı üzerinden yapıldı.

Billie Eilish’in Euphoria için yapıtğı şarkı ne zaman çıkacak?

Billie Eilish ve Rosalia’nın Euphoria için kaydettiği Lo Vas A Olvidar isimli şarkı, dizinin Part: 2 Jules bölümü için özel olarak hazırlandı. Geçtiğimiz saatlerde yapılmış olan duyuruya göre şarkı, 21 Ocak tarihinde yani bu perşembe günü izleyiciler ile buluşacak.

Billie Eilish

Euphoria Part 2: Jules ne zaman çıkacak?

Bir sonraki bölüm Jules’un (Hunter Schafer) perspektifinden izleyicilere yansıyacak. F*ck Anyone Who’s Not A Sea Blob adını taşıyan Jules’un özel bölümü, 24 Ocak’ta HBO’da yayımlanacak ve HBO Max’te akışa hazır olacak. Hunter Schafer’in yapımcılığını ve yardımcı yazarlığını yaptığı bölüm, Jules’un yaşamının yıla yansımasını ve geçirdiği Noel tatilini mercek altına alacak.  İkinci özel bölüm, ülkemizde aynı ilkinde olduğu gibi beIN CONNECT üzerinden izleyicilere sunulacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.