Big Mouth

Big Mouth 4. sezonu yayımlandı

İlk kez 29 Eylül 2017 tarihinde seyirci ile buluşan Big Mouth dizisi, şu an için yayımlanmış 3 sezona sahip. Çok sevilen ilk üç sezonun ardından 4. sezon, izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyordu. Geçtiğimiz dakikalarda ise ilgi ile takip edilen dizinin 4. sezonu, Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Dizinin henüz yeni yayımlanan 4. sezonu 10 bölümden oluşuyor ve sezonun bölümlerinin uzunluğu ise ortalama 26 dakika.

Big Mouth

Big Mouth konusu

Komedyen Nick Kroll ve “Family Guy” dizisinin senaristlerinden biri olan Andrew Goldberg tarafından yaratılan animasyon dizisi, ergenlik çağına gelen ve New York’ta yaşayan bir grup gencin büyüme hikâyesini mercek altına alıyor. Bu bir grup gencin büyüme hikâyeleri; ergenliğin mucizevi ve korkutucu yönleri ile beraber izleyiciye sunuluyor. Alanının en iyilerinden biri olan bu yetişkin animasyonu Big Mouth, dünyanın birçok yerinde oldukça ilgi gören bir yapım.

Beşinci ve hatta altıncı sezon onayını da almış olan dizinin gelecek sezonları ile ilgili henüz bir tarih yok. Ancak önümüzdeki dönemde duyurulması bekleniyor. Dizinin 4. sezon fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.