Warner Bros. filmleri, HBO Max’te yayımlanacak

warner bros.

Geçtiğimiz günlerde Warner Bros., ve HBO Max ile ilgili bir gelişme yaşanmıştı. 5 Haziran’da vizyona girmesi beklenen Wonder Woman 1984 filmi; önce 14 Ağustos’a, sonra 2 Ekim’e, en son da 24 Aralık’a ertelenmişti. Yapılan bir duyuru ile de Wonder Woman 1984’ün sinemalarda vizyona girdiği gün, HBO Max’te de yayımlanacağını öğrenmiştik.

Geçtiğimiz saatlerde yapılan bir duyuru ile HBO Max’te yayımlanacak olan filmlerin sayısı arttı. Warner Bros.’un 2021 yılında sinemalarda yayımlayacağı tüm filmler, Dune ve Matrix 4 gibi çok beklenenler de dahil, 2021 yılında beyaz perdede olduğu ilk gün, HBO Max’te de yerini alacak.

HBO Max

Warner Bros.’un hangi filmleri HBO Max’te yayımlanacak?

Normal şartlarda, bu filmlerin sinemalar yerine herhangi bir online platformda yayımlanması pek de olası bir durum değildi. Ancak tüm dünyayı etkileyen ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden dünyanın birçok yerinde sinema salonları kapatıldı. Bu yüzden de filmler, online platformlara kaymaya başladı.

Dune, The Matrix 4, The Little Things, Judas and the Black Messiah, Tom & Jerry, Godzilla vs. Kong, Mortal Kombat, Those Who Wish Me Dead, The Conjuring: The Devil Made Me Do It, In The Heights, Space Jam: A New Legacy, The Suicide Squad, Reminiscence, Malignant, The Many Saints of Newark, King Richard, Cry Macho gibi filmler, Amerika’da vizyona girdiği an HBO Max’te de yayımlanacak.

Bu yıl içerisinde birçok film, online platformlara geçiş yaptı. Ancak Warner Bors.’un tüm filmlerinin HBO Max’te yayımlanacak olması herkesi en çok şaşırtan haberlerden biri oldu. Bu hareket yüzünden gelecek yıl sinema salonlarının sonunun iyi olmayacağı düşünülüyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
mucize doktor
mm

Mucize Doktor 41. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Big Mouth
mm

Big Mouth 4. sezonu yayımlandı