hazal kaya benden ne olur seyrederiz 1

Benden Ne Olur çekimlerine başlandı

Aslı T. Kızmaz’ın kaleme aldığı “Benden Ne Olur” isimli kitabın uyarlaması olacak filmde, Hazal Kaya’nın başrol olacağı geçtiğimiz aylarda belli olmuştu. Bir süre önce de Hazal Kaya‘ya eşlik edecek olan ismin Onur Tuna olduğunu öğrenmiştik.

Adını Feriha Koydum, Bizim Hikaye, Aşk-ı Memnu gibi yapımlarda yer almış Hazal Kaya; Mucize Doktor, Yasak Elma gibi dizilerde bulunmuş Onur Tuna’nın filmi, eğer bir aksaklık olmazsa 29 Ekim tarihinde izleyici ile buluşacak.

Hazal Kaya, bugün sosyal medya hesabı üzerinden Onur Tuna ile olan bir fotoğrafını paylaştı. Yaptığı paylaşım ile de “Benden Ne Olur” çekimlerine bugün başlandığını duyurdu.

benden ne olur

“Benden Ne Olur” filminin konusu ne olacak?

Film, güçlü kadın hikayelerinden birini anlatacak. Filmde Hazal Kaya, hayatında büyük işler başaran kadınları eleştiren ve hayattaki yerini sorgulayıp arayan gözü kara bir kadını canlandırıyor. Yapımcılığı Ay Yapım tarafından üstlenilen film, hem aşk ve eğlence hem de iş hayatını bir araya getirerek bizlere muzip bir hikaye sunuyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.