Bay Yanlış final mi yapıyor?

mm
bay yanlış

Fox TV’nin romantik komedi türündeki yaz dizisi Bay Yanlış’tan final kararı geldi. Söylentilere göre başrollerini Can Yaman ve Özge Gürel’in paylaştığı “Bay Yanlış” dizisi, son dönemde yaşadığı reytinglerdeki başarısızlığının ardından final kararı aldı. Henüz resmi dillerden onaylanmasa da dizinin, 2 Ekim Cuma günü yayımlanacak olan 14. bölümü ile ekranlara veda etmesi bekleniyor.

bay yanlış

Bay Yanlış konusu

Gold Film imzalı dizi, Özgür (Can Yaman) ve Ezgi (Özge Gürel)’nin hikayesini anlatıyor. Dizide Özgür; zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. Ezgi ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar.

Dizinin son bölümünde ise şunlar olmuştu: Karşılarında polisleri gören Ezgi ve Özgür şok olurlar. Tolga’nın Ezgi’den şikâyetçi olduğunu düşünen Özgür deliye döner. Hep birlikte karakola gitmek zorunda kalırlar. İfadesi alınan Ezgi serbest kalsa da bu işin peşini bırakmazlar ve Ezgi’nin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırlar. Tüm zorluklara karşı, Özgür ve Ezgi için en önemli şey birbirlerine duydukları aşktır. Fakat Tolga’nın ve Serdar’ın onları rahat bırakmaya niyeti yoktur.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
The Haunting of Bly Manor
mm

The Haunting of Bly Manor 2. sezonundan yeni posterler yayımlandı

Sonraki
Hawkman

Aldis Hodge, Hawkman rolüyle DC evrenine katılıyor