Bay Yanlış dizisinin 6. bölüm fragmanı yayımlandı!

bay yanlış

Başrollerinde; Can Yaman ve Özge Gürel‘in bulunduğu, Fox TV’nin romantik komedi dizisi Bay Yanlış’ın, 6. bölümüne dair ilk fragman yayımlandı. Bayram dolayısıyla bu hafta herhangi bir bölümü ekranlarda bulunmayan dizinin 6. bölümü, 7 Ağustos Cuma günü yayımlanacak.

Gold Film imzalı dizi, Özgür (Can Yaman) ve Ezgi (Özge Gürel)’nin hikayesini anlatıyor. Dizide Özgür; zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. Ezgi ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Dizide, komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşadığını izliyoruz.

Fragmanda da izlediğimiz gibi bu bölümün en çok dikkat çeken kısmı, Özgür ve Ezgi’nin öpüşmesi olacak gibi görünüyor.

bay yanlış

Bay Yanlış 5. bölümünde neler oldu

Serdar’la Göcek’te karşılaşan Ezgi ve Özgür, Serdar’ın da, Ebru’nun düğününe katılacağını öğrendiklerinde ne yapacaklarını düşünmeye başlarlar. Arkadaşları düğünü olaysız atlatmaları için fikir üretmeye ve onlara yardımcı olmaya çalışır. Bu arada Sevim ve Nevin çok iyi anlaşırlar, kısa zamanda Fitnat’ın yönlendirmesiyle Ezgi ve Özgür’ü baş göz etmek için plan yapmaya başlarlar. Ezgi ve Özgür de ailelerini üzmemek için, birbirlerine uygun değilmiş gibi numara yaparlar. Bu halleri de ailelerini, ikisinin evlenmesi konusunda şüpheye sokar.

Dizinin 6. bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bir başka yerli diz olan “Menajerimi Ara” dizisi ile ilgili ilk tanıtıma buradan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
deadpool

Ryan Reynolds, Deadpool 3’ün gecikmesi hakkında video paylaştı

Sonraki
La Casa de Papel
mm

La Casa de Papel final sezonu ile ilgili bildiğimiz her şey