deadpool

Ryan Reynolds, Deadpool 3’ün gecikmesi hakkında video paylaştı

Uzun süredir Marvel’ın Daedpool 3’ü çekmesi için mücadelede bulunan Ryan Reynolds, sosyal medya hesabı üzerinden bu konu ile ilgili  bir video paylaştı ve ilgileri yeniden üzerine çekmeyi başardı.

Fox bünyesinde hayata geçirilen Deadpool serisi, 18+ olmasına rağmen dünya çapında 1.5 milyar dolarlık gişe hasılatına ulaşmıştı. Ancak Disney ve Fox’un birleşmesi üzerine işler değişmek zorunda kaldı. Oldukça başarılı ilerleyen Deadpool serisi, Disney takviminde bir türlü yerini alamadı. Hem izleyiciler hem de Ryan Reynolds bu konuda tepkilerini göstermeye devam ediyor. Şimdi ise Ryan Reynolds tepkisini paylaştığı bir video ile belirtti.

Aslında geçen günlerde Deadpool’un gündeme gelmesinin bir nedeni daha vardı. Deadpool’un hiçbir yere verilmeyen test çekimlerinden olan görüntüler, 6 yıl önce sızdırılmıştı. Yani yaptığı paylaşımla bir nevi bunun 6. yıl dönümünü kutlamış oldu. Video ise Unsolved Leaks adı altında paylaşıldı. Reynolds’ın hala bu sızdırılma olayını araştırdığını da bu sayede öğrenmiş olduk.

deadpool

2018 yılı içerisinde Deadpool 2’yi izlemiştik. Filmde de X-Force izleyicilere tanıtılmıştı. Hatta daha sonra X-Force’un filmi çekilebileceği hakkında konuşulmuştu. Ancak Marvel Sinematik Evreni’nin dördüncü evresinde Deadpool ya da herhangi bir X-Men film projesi bulunmuyor.

Deadpool ile ilgili yeni ve daha fazla gelişme için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.