yeni hayat

Yeni Hayat 4. bölüm fragmanı yayımlandı

Başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk’un bulunduğu “Yeni Hayat” dizisinin 4. bölüm fragmanı yayımlandı. Geçtiğimiz hafta Kanal D ekranlarında karşımıza çıkmaya başlayan dizi, Başak Soysal ve Cem Özüduru tarafından yönetiliyor. Dizinin senaryosu ise Elif Usman tarafından kaleme alınıyor.

Karga Seven Pictures tarafından izleyiciye sunulan dizi, 4. bölümü ile 24 Eylül Perşembe günü ekranlarda olacak.

Dizi, Özel Kuvvetler’den ayrılmış Yüzbaşı Adem’in karşısına çıkan bir iş fırsatıyla başlıyor. Adem’in, karısı Nevin ve küçük kızları Ece’yle beraber oluşturduğu mutlu çekirdek aileye yeni bir hayatın kapıları aralanmıştır. Adem’in tek yapması gereken zengin ve güçlü bir iş adamı olan Timur’un genç karısı Yasemin’i korumaktır. Eski bir bordo bereli olan Adem için bu iş neredeyse çocuk oyuncağıdır. Nevin ise nihayet rahata erecekleri için mutludur. Adem’in iş teklifini kabul etmesi ise her şeyin yeni bir boyut kazanmasına sebep olur.

yeni hayat

Yeni Hayat 3. bölümünde neler oldu?

Yeni Hayat’ın 3. bölümünde Adem, kendisini öpen Yasemin’in bir şeyler sakladığının farkındadır. Adem’in dikkatini dağıtmaya ve kafasını karıştırmaya devam eden Yasemin, büyük bir tehlikeye doğru yürür. Adem, mesleki içgüdülerine güvenerek bunun altında başka bir şey olduğunu düşünmekte ve bunu ortaya çıkartmanın yollarını aramaktadır.

Bir diğer taraftan Timur’un ortakları, Timur’un bir bordo bereliyi karısını koruması için işe almasını rahatsızlığını duyar. Timur, bu durumdan dolayı ortağı Abdullah ile karşı karşıya gelir. Yasemin ise kaçış planını gerçekleştirmek için harekete geçer. Ancak Yasemin, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya geleceğinin farkında değildir. Yasemin, Timur’la baş başa çıktıkları yolculukta kaçırılır. Tüm bunlar olurken Adem’e gelen yeni bir teklif, her şeyi daha da karışık bir hale getirir ve olaylar iyice çıkmaza girer.

Dizinin yayımlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.