Mission Impossible

Mission Impossible 7 ekibi, Tom Cruise’u savunuyor

Tom Cruise‘un başrol olduğu Mission Impossible 7 filminin çekimleri, geçtiğimiz aylarda başlamıştı ve yaklaşık 2 ay önce de Koronavirüs şüphesi ile çekimlere ara verilmişti. Geçtiğimiz günlerde çıkan haberlerde ise ünlü oyuncu Cruise’un, Koronavirüs kurallarına uymadıkları için 2 set çalışanını azarladığını öğrenmiştik.

2 set çalışanını olması gerekenden yakın mesafede gören Cruise’un, çalışanları azarladığı bir ses kaydı ortaya çıkmıştı. Ses kaydında, set çalışanlarını sert bir dil ile uyarması sosyal medyada bazı kişiler tarafından tepki görürken bazıları da oyuncuyu haklı buldu.

Bu olay sonrasında Mission Impossible 7 set ekibinden bazı kişilerin, Tom Cruise‘un tepkisini sert bulma gerekçesi ile istifa ettiğini öğrenmiştik. Bugün ise ekibin bir kısmı oyuncuyu desteklediğini belirtti.

mission impossible

Mission Impossible 7 ekibi, Tom Cruise hakkında konuştu

Set ekibinden bazı kişiler, Tom Cruise’un tepkisini haklı bulduğunu şu sözlerle ifade etti:

“Her filmi mümkün olan en iyi şekilde yapmaya ne kadar yoğun ve odaklanmış olduğunu tarif etmek zor. Mission Impossible filmleri onun için çok özel. Bu filmler, “onun” filmleri. Tom, COVID protokolünün kurulmasına yardım etti. Tabii ki protokol bozulduğunda bunu kişisel olarak alıyor. Serini çekildiği bunca yıl boyunca hiç kimse onun sesini yükselttiğini duymadı bile. Yine de bu film çok farklı. Herkesin güvende olduğundan emin olurken çekim yapması gerekiyor.

Tom’un tüm hayatı, onun işi. Şimdi olayların ne kadar korkunç göründüğünün baskısını hissediyor. Daha fazla kesinti istemiyor. Tehlikede olan çok şey var. Profesyonelden daha az bir şey gördüğünde, onu düzeltmek istiyor.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.