Nina Dobrev, Love Hard adlı Netflix filminde başrol olacak

mm
Love Hard

Netflix, geçtiğimiz gün paylaşmış olduğu bir tweet ile Love Hard adlı yeni yapımını duyurdu.

Yapılan açıklamada, The Vampire Diares dizisinin yıldızı Nina Dobrev, en son Steve Carell ve John Malkovich’li Netflix dizisi Space Force’da gördüğümüz Jimmy O. Yang ve Riverdale dizisi ile adını geniş kitlelere duyuran Charles Melton‘ın, Netflix’in geçtiğimiz yıl ağustos ayında haklarını satın aldığı yeni romantik komedi filmi Love Hard’da rol alacakları söylendi.

Love Hard

Love Hard konusu

Danny Mackey ve senarist Rebecca Ewing tarafından yazılan hikayenin konusu şöyle olacak; Los Angeles’ta yaşayan, aşkta şansız bir genç kadın, bir uygulama üzerinden East Coast’tan birisiyle tanışır ve hoşlanmaya başlar. Noel zamanı ise hoşlandığı kişiye sürpriz yapmak için yanına gider ancak kandırıldığını anlar. Çünkü bu adam, uygulama üzerinden bir başka kişinin fotoğrafını ve özelliklerini kullanmıştır. Ancak kızın gerçekten hoşlandığı kişi de aynı yerde yaşamaktadır ve kendisini kandıran kişi, ikilinin arasını yapacağına söz verir. Ancak tek bir isteği vardır; tatil döneminde genç kadın kendisinin kız arkadaşı gibi davranacaktır.

Love Hard filmi ayrıca, 1989 yapımı When Harry Met Sally ve 1987 yapımı Roxanne filmlerinin bir kombinasyonu olarak tanımlanıyor.

Filmin yönetmen koltuğunda About Us dizisi ve topluluk draması Elsewhere ile tanınan Hernán Jiménez oturacakken, yapımcılığını ise Steven Bello üstlenecek. Ayrıca film, McG ve Mary Viola tarafından üretilecek.

Henüz çekimlerine ne zaman başlanacağı ve izleyicileri ile ne zaman buluşacağı gibi detayları belli olmayan bu yeni Netflix filmi Love Hard ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
free

Free!’nin yeni filminin çıkış tarihi duyuruldu

Sonraki
bad hair

Bad Hair filminden tanıtım fragmanı yayımlandı