Menajerimi Ara 1. bölüm 3. fragmanı yayımlandı

mm
menajerimi ara

Netflix’in, 2015 yılında aboneleri ile buluşturduğu “Call My Agent” isimli bir dizi “Menajerimi Arayın” adı ile Türkiye uyarlaması olarak geliyor. Yakında Star Tv’de ekranlara gelecek olan Menajerimi Ara dizisinin 1. bölüm 3. fragmanı geçtiğimiz dakikalarda yayımlandı. Dizi 25 Ağustos Salı günü Star Tv’de yayımlanmaya başlayacak.

Menajerimi ara

Menajerimi Ara konusu

Yayımlanan tanıtımlarda İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin oyuncular ve menajerlerinin dünyasına girişiyle içine düştüğü dünyanın ipuçları veriliyor. Yetenek ajansı Ego’ya bağlı menajerler, her gün yönetilmesi zor durumlarla uğraşıyor ve iş vizyonlarını savunuyorlar. Sanatı ve işi ustaca birleştiriyorlar, ancak özel ve profesyonel yaşamları bazen çatışmaya giriyor. Menajerler ve asistanları, bizi ünlü oyuncuların vahşi dünyasının perde arkasına götürüyorlar.

Barış Falay’ın başrolünde olduğu dizide, başrol arkadaşı Behzat Ç. ve Güllerin Savaşı gibi ile yapımlarla tanınan Canan Ergüder olacak ve Menajerimi Ara dizisiyle bir kez daha seyircilerin karşısına çıkacak dizide ayrıca Ayşenil Şamlıoğlu, Fatih Artman ve Ahsen Eroğlu gibi isimler de bulunacak. Dizi ile ilgili henüz fazla detay bulunmasa da diğer detayların önümüzdeki günlerde gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Dizinin yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilir ve dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Baby
mm

Baby 3. sezonu ne zaman?

Sonraki
Dark Desire
mm

Dark Desire 2. sezonu geliyor