baby

Baby 3. sezon fragmanı yayımlandı

Netflix, 30 Kasım 2018 tarihinde yayımlamaya başladığı İtalyan dizisi Baby’nin 3. sezon fragmanını paylaştı. Başrollerinde Benedetta Porcaroli ve Alice Pagani‘nin bulunduğu dizi, sahip olduğu büyük hayran kitlesi ile Netflix’in en sevilen gençlik dizilerinden biri. Hikayeyi sona erdirecek olan sezonun fragmanı, Netflix’in resmi YouTube kanalından paylaşıldı.

Yönetmen koltuğunda Andrea De Sica ve Anna Negri‘nin oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda Benedetta Porcaroli ve Alice Pagani’nin yanı sıra; Lorenzo Zurzolo, Riccardo Mandolini, Giuseppe Maggio, Brando Pacitto, Mirko Trovato, Claudia Pandolfi, Isabella Ferrari, Tommaso Ragno gibi isimler de bulunmakta.

Dizinin 3. ve final sezonu olacak yeni sezonu, 16 Eylül 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

baby

Baby dizisinin konusu

Netflix İtalya orijinal yapımı olan dizi, Romalı gençlerin gizli yaşamlarını konu alan bir yetişkinliğe geçiş öyküsünü konu ediniyor. Roma’da gençlerin dâhil olduğu bir fuhuş skandalından esinlenen dizi, kimlik ve bağımsızlık arayışlarıyla topluma karşı koyan bir grup gencin yasak aşk, aile baskısı ve ortak sırlarla dolu hayatlarını anlatıyor.

Yayımlanan yeni sezon fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.