Arka Sokaklar 560. bölüm fragmanı yayımlandı

arka sokaklar seyrederiz

Geçtiğimiz saatlerde Kanal D’nin resmi YouTube kanalı üzerinden 559. bölüm fragmanı yayımlanan Arka Sokaklar, 9 Ekim Cuma günü izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Senaryosu; Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul, Ömer Genç tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz oturuyor.

Arka Sokaklar’ın başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu, Alp Korkmaz ve Ozan Çobanoğlu bulunuyor. Ancak dizinin yeni sezonunda kadroya 3 yeni isim katıldı. Gizem Terzi polis Sinem karakteri, Perihan Ünlücan avukat Başak karakteri ve Hakan Uygun ise uluslararası bir çetenin reisi olarak dizide izleyici karşısına çıkıyor.

arka sokaklar

Arka Sokaklar 559. bölümünde neler oldu?

Ekip, uyuşturucu çetesinin lideri Özcan’ı yakalamak için operasyonları sıklaştırırlar. Özcan’ın torbacılarına baskınlar düzenleyerek maddi açıdan zarara vermeye başlayan ekibimiz, sonunda bir ipucu yakalar. Özcan’ın adamlarını görüp tanıyan bir sokak çocuğu, bağlantılı oldukları bir adresi ekiple paylaşır. Ekip, adrese gittiğinde Özcan’ın adamları günlük haraçlarını alıyordur. Adamın peşine takılan ekibimiz Özcan’ın saklandığı villayı bulur. Ani bir baskınla Özcan’ı kıskıvrak yakalamayı başarırlar.

Düğün yerinde ise Mesut nikah merasimi için oğlunun gelmesini beklemektedir. Oğlu yerine bir telefon gelir. Arayan kişi hastanede yaşananlarla ilgili Mesut’a şoke eden bilgiyi verir.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
no time to die

No Time To Die ertelendi

Sonraki
hızlı ve öfkeli

Hızlı ve Öfkeli 9 ertelendi