Hızlı ve Öfkeli 9 ertelendi

hızlı ve öfkeli

Tüm dünyada en çok sevilen film serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli’nin son filmi Hızlı ve Öfkeli 9 Koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelendi. Film ile ilgili aldığımız son haber, filmin bazı sahnelerinin uzayda geçeceği yönündeydi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını, birçok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına sebep oldu. Sinema salonlarının çoğu, istenilen müşteri sayısına ulaşamıyor. Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan “Tenet” bile gişedeki beklentiyi karşılayamadı. Bu yüzden de çoğu yapım şirketi filmleri yayımlamak yerine ertelemeyi tercih ediyor.

hızlı ve öfkeli

Hızlı ve Öfkeli 9 yeni vizyon tarihi ne?

2 Nisan 2021 tarihinde izleyici ile buluşması beklenen vizyon tarihi bir kez daha ertelendi. Alınan son haberlere göre film, eğer yeni bir erteleme kararı çıkmazsa 28 Mayıs 2021 tarihinde yayımlanacak.

Hızlı ve Öfkeli 9 konusu

Son filmden sonra inzivaya çekilen ve ailesiyle ilgilenmek isteyen Dom, 9. film ile beraber yine olayların tam ortasına çekiliyor. Fragmanda, dünyadan uzak bir şekilde oğlu Brian ve karısı Letty ile sakin bir şekilde yaşayan Dom Toretto (Vin Diesel), bu sefer sevdiklerini kurtarabilmek için geçmişte işlediği günahlarla yüzleşmek zorunda kalacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
arka sokaklar seyrederiz

Arka Sokaklar 560. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Kırmızı Oda
mm

Kırmızı Oda 6. bölüm fragmanı yayımlandı