No Time To Die ertelendi

no time to die

Daniel Craig’in son kez James Bond karakterini canlandırdığı “No Time To Die”ın vizyon tarihi, Koronavirüs pandemisi nedeniyle tekrar ileri bir tarihe ertelendi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs, birçok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına sebep oldu. Sinema salonlarının çoğu, istenilen müşteri sayısına ulaşamıyor. Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan “Tenet” bile gişedeki beklentiyi karşılayamadı. Bu yüzden de çoğu yapım şirketi filmleri yayımlamak yerine erteliyor. “No Time To Die”ın yapım şirketi MGM de filmin vizyon tarihini tekrar erteleme kararı aldı.

no time to die

No Time To Die’ın yeni vizyon tarihi ne?

Metro-Goldwyn-Mayer ve Eon Productions ile birlikte yapılan 25. James Bond filmi No Time To Die, normalde 3 Nisan 2020 tarihinde vizyona girecekken tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeni ile 13 Kasım 2020 tarihine ertelenmişti. Bugünkü yapılan açıklamalardan sonra ise filmin yeni vizyon tarihi, 2 Nisan 2021 oldu.

No Time To Die konusu

Filmde, aktif hizmetten ayrılan Bond, yeni hayatına uyum sağlamaya çalışır. Jamaika’da sakin yaşamının keyfini çıkarmaya çalışan Bond’un huzuru, CIA’den eski dostu Felix Leiter’ın kendisinden yardım istemesi ile yarıda kalır. Bond’dan, kaçırılan bir bilim adamının kurtarılmasına yardım edilmesi beklenir. Sandığından da tehlikeli olan bu işi kabul eden Bond, yeni teknolojilerle silahlanmış kötü bir adamın peşine düşer. Ayrıca filmde Bond’un dünyayı COVID-19 benzeri bir salgından kurtaracağı biliniyor.

Daha önce de belirtildiği gibi “Ölmek İçin Zaman Yok”, Craig’in James Bond karakteriyle son filmi olacak. Craig’in yanında görünen oyuncular ise Léa Seydoux, Rami Naomie Harris, Ben Whishaw, Ralph Fiennes,  Rory Kinnear, Lashana Lynch, Billy Magnussen’in, Jeffrey Wright ve Rami Malek.

“No Time To Die”ın yayımlanan son fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
stranger things

Stranger Things 4. sezon çekimleri başladı

Sonraki
arka sokaklar seyrederiz

Arka Sokaklar 560. bölüm fragmanı yayımlandı