Arıza dizisinin yayın tarihi duyuruldu

mm
Arıza

O3 Medya tarafından yapılan ve Show TV ekranlarında yayımlanacak olan Arıza dizisinin ilk bölümü, seyirciler tarafından heyecanla bekleniyor. Dizinin yayın hayatına ne zaman başlayacağı gibi detaylar ise merak konusu. Bugün, ekran için gün sayan “Arıza” dizisinin hem yayın tarihi açıklandı hem de afişi yayımlandı.

19906d69 2ecd 4bff b115 a22d708c61cb

Arıza dizisinin konusu

Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide’nin yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide’nin karşılaşmaları, her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği ve senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı, Yeşim Salkım ve Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Arıza

Arıza dizisi ne zaman başlayacak?

Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Arıza dizisinin ilk bölümü, 13 Eylül Pazar akşamı saat 20.00’de izleyicileri ile buluşacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Bay Yanlış
mm

Bay Yanlış 11. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Katy Perry: Part of Me

“Katy Perry: Part of Me” belgeseli Netflix’e geliyor