Katy Perry: Part of Me

“Katy Perry: Part of Me” belgeseli Netflix’e geliyor

Temmuz 2012’de Katy Perry’nin piyasaya sürdüğü “Katy Perry: Part of Me” belgeseli, Katy’nin çocukluğundan gençliğine geçişini ve daha sonra bir sanatçı haline bürünüşünü izleyiciye sunuyor.

Netflix, sadece orijinal yapımları bünyesinde bulundurmakla kalmayıp başka yapım şirketleri tarafından yaratılmış işleri de satın alarak kendi içerik kütüphanesine ekleyen bir platform. “Katy Perry: Part of Me” belgeseli de bu içeriklerden biri oldu. Sanatçının “Katheryn Hudson”dan “Katy Perry”ye dönüşümünü ve tam anlamıyla bir dünya starı olduğu “Teenage Dream” albüm dönemini anlatan bu belgesel film, 1 Ekim tarihinde Netflix üzerinden izleyiciye sunulacak.

Aynı zamanda belgeselde, 2011-2012 yılları arasında gerçekleşen dünya turnesinden ve İngiliz komedyen Russell Brand‘dan ayrıldıktan sonraki sorunlarını çözmeye uğraştığı dönemden görüntüler de var. Belgeselin yönetmen koltuğunda ise Dan Cutforth ve Jane Lipsitz oturuyor.

katy perry: part of me

Katy Perry kimdir?

Asıl adı ile Katheryn Elizabeth “Katy” Hudson, 25 Ekim 1984 yılında doğmuş bir şarkıcı, söz yazarı ve oyuncudur. Katy Perry, gospel müziği ile büyüdü ve babasının papaz olarak görev yaptığı kilisenin korosunda ise 8 yıl görev aldı. 2001 yılında, müzik listelerinde herhangi bir başarı elde edemeyen ilk albümü “Katy Hudson”ı piyasaya sürdü ve müzikal kariyerinin ilk altı yılında “Katy Hudson” adıyla sahneye çıktı. 2007’de Capitol Records ile anlaşma imzaladıktan sonra “Katy Perry” sahne adını kullanmaya başladı.

Perry, 2008’de yayımladığı ikinci stüdyo albümü olan “One of the Boys” ile tanındı. Albümdeki “I Kissed A Girl”, “Hot n Cold” ve “Waking Up in Vegas” şarkıları, Billboard Hot 100 listesinde ilk 10’a girmeyi başardı.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.