Arıza 19. bölüm fragmanı yayımlandı

arıza

O3 Medya tarafından yapılan ve Show TV ekranlarında yayımlanan Arıza dizisinin 19. bölüm fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda dizinin resmi YouTube hesabı üzerinden yayımlandı.

Arıza dizisinin başrollerinde; Söz, Kötü Çocuk, Güneşin Kızları, Muhteşem Yüzyıl yapımlarında yer almış Tolga Sarıtaş; Sevimli Tehlikeli, Hakan: Muhafız, Zemheri, Karagül yapımlarında boy göstermiş Ayça Ayşin Turan bulunuyor. Aynı zamanda kadroda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı, Yeşim Salkım ve Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

arıza

Arıza 18. bölümünde neler oldu?

İhtiyar’ın yeni dönem için almış olduğu kararlar, toplantıya damga vurur. Artık tüm dengeler alt üst olmuştur. Haşmet, İhtiyar’la yaptığı anlaşmaya sadık kalarak şimdilik ateşkes ilan eder. Halide, kendisini kurtarmak için kendi canını ortaya koyan Ali Rıza’ya kavuşmuş olmanın sevincini yaşar. Ali Rıza, intikam için Ahmet ve Erol’un peşine düşer. Fatih ise herkesin katıldığı bir törenle gözyaşları içerisinde son yolculuğuna uğurlanır.

Dizinin geçtiğimiz dakikalarda yayımlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Fate: The Winx Saga

Fate: The Winx Saga fragmanı yayımlandı

Sonraki
akinci seyrederiz

Akıncı 4. bölüm 2. fragmanı yayımlandı