akinci seyrederiz

Akıncı 4. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

1 Ocak günü ilk bölümü ile ekran karşısına çıkan Akıncı dizisinin 4. bölüm 2. fragmanı, geçtiğimiz saatlerde dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Dizinin başrollerinde; Kış Güneşi, Şeref Meselesi, Sevimli Tehlikeli gibi yapımlarda boy göstermiş Şükrü Özyıldız ve Fi, Tatlı Küçük Yalancılar, Hadi Be Oğlum gibi yapımlarda bulunmuş Büşra Develi yer alıyor. Aynı zamanda kadroda; Yıldıray Şahin, Tolga Tekin, Didem İnselel gibi isimler de bulunuyor.

akıncı

Akıncı 3. bölümünde neler oldu?

Akıncı’nın müdahalesi ile Lukas etkisiz hale gelmiştir. Cevdet, Lukas’ın köşesine çekilmesini fırsat bilerek bir silah kaçakçılığına aracılık etmek ister. Orhan’ın radarına takılan bu yasa dışı ticarete Akıncı da dahil olur. Ancak Orhan ve Akıncı’nın karşılaştıkları manzara silah kaçakçılığından fazlasıdır. Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şubesi, Cevdet’in usulsüz işlerini takibe alır. Kemal, Cevdet hakkında arama ve yakalama kararı çıkarken bunun erken bir hamle olduğunu düşünmektedir. Nergis, kendisinin kaçırılma emrinin kimin verdiğini araştırırken karşısına sürpriz bir isim çıkar.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.