Arian Moayed

Arian Moayed, Spider-Man 3 kadrosuna katıldı

Marvel ve Sony’nin ortak yapımı olacak Spider-Man 3, Marvel’ın en çok beklenen filmleri arasında yer alıyor. Bugün ise film, bir kadro haberi ile gündeme geldi.

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya göre; Succession, The Accidental Wolf, Rock the Kasbah, Appropriate Behavior ve Believe gibi yapımlar ile adını duyurmuş olan Arian Moayed filmin oyuncu kadrosuna katıldı. Filmde oyuncu, dedektif rolü ile izleyici karşısına çıkacak.

Spider-Man 3

Spider-Man 3 hakkında bildiklerimiz

Marvel’ın geçtiğimiz haftalarda yapmış olduğu yeni açıklamaya göre merakla beklenen film, 17 Aralık 2021 günü izleyiciler ile buluşacak. Serinin 3. filminin çekimlerinin şubat ayında tamamlanması bekleniyor.

İlk iki filmde Iron Man‘e hayran olan ve onun izinden giden bir Pater Parker görünümü izlemiştik. Marvel Studios patronu Kevin Peige’e göre Spider-Man 3 filminde, mahallemizin kahramanı Peter Parker hikayesinden daha farklı bir şey izleyeceğiz. Yeni filmde, mahallenin dost canlısı süper kahramanından izler taşınacak olsa da karşımıza çıkacak olan yeni Spider Man, biraz daha özgün olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.