Cruella filminden ilk poster yayımlandı

mm
Cruella

Dodie Smith’in 1956 çıkışlı romanı 101 Dalmaçyalı ve Walt Disney’in 1961 animasyon filmi 101 Dalmaçyalı’da tanıtılan, Cruella de Vil karakterine dayanan yeni Amerikan suç, komedi türündeki Cruella filminden ilk poster bugün yayımlandı. Bir araya getirdiği isimler ile dikkatleri üzerine çeken film, 101 Dalmaçyalı hikayesinin live-action versiyonu olma özelliğini taşıyor.

Yönetmen koltuğunda Craig Gillespie‘in bulunduğu filmin senaryosu; Dana Fox,  Tony McNamara, Aline Brosh McKenna, Kelly Marcel ve Steve Zissis’in kaleminden ortaya çıkıyor

Cruella poster ile ilgili görsel sonucu

Cruella konusu

Film, 1970’lerin Londra’sında genç moda tasarımcısı Estella de Vil’e odaklanıyor. Köpek türlerinin derisine, özellikle Dalmaçyalılara takıntılı hale gelen Estella de Vil’in, Cruella olarak bilinen acımasız ve dehşet verici bir efsaneye dönüşmesi mercek altına alınacak.

Filmin başrolünde Estella de Vil rolü ile Emma Stone‘u göreceğiz. Aynı zamanda Stone’a; Emma ThompsonJoel Fry, Paul Walter Hauser, Emily Beecham, Mark Strong, Kirby Howell-Baptiste ve Jamie Demetriou gibi isimler yer almakta.

Filmin vizyon tarihi için takvimler 28 Mayıs 2021’i gösteriyor. Ancak tarihte herhangi bir değişiklik olup olmayacağı gibi detaylar henüz belirsizliğini koruyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Arian Moayed
mm

Arian Moayed, Spider-Man 3 kadrosuna katıldı

Sonraki
Sihirli Annem
mm

Sihirli Annem 8. bölüm fragmanı yayımlandı