çatı katı aşk

Çatı Katı Aşk 9. bölüm fragmanı yayımlandı

Başrollerinde; Nilay Deniz, Ezgi Şenler, Furkan Andıç ve Yiğit Kirazcı gibi isimlerin bulunduğu Çatı Katı Aşk dizisinin 9. bölüm fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Normalde perşembe akşamları izleyici karşısına geçen dizi, yayın gününü de değiştirdi. Kanal D’nin romantik dizisi, bundan sonra cumartesi günleri ekranlarda olacak.

Dizi, karakterleri birbirine tamamen zıt, farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelen Ateş, Ayşen, Demir ve Yasemin’in ailelerini karşılarına alma pahasına aşklarında direnmelerini anlatıyor.

Yönetmen koltuğunda Fehmi Öztürk’ün oturduğu dizinin senaryosu, Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı tarafından ele alınıyor. Dizi, değişen günü sebebiyle 5 Ağustos Cumartesi günü izleyiciyle buluşacak.

çatı katı aşk

Çatı Katı Aşk 8. bölümünde neler oldu?

Yaşanan bazı olaylar sonucunda Sevda, küçük bir kaza geçirir. Bu durum, gençlerin Sevda’ya bekçilik yapmasına ve sırlarını ifşa etmemesi için yanlarından ayırmamasına kadar gider.

Ateş, Ayşen’i daha fazla üzmemek için ondan uzaklaşarak kendini arabaya verir. En kısa zamanda arabayı toparlayacak, yarışlardan para kazanacak ve Yasemin’le girdikleri bu oyunu sonlandıracaklardır. Süheyla ve Şuayip’in başlattığı internetten yemek satışları, dükkanın da namını arttırınca kendilerine yeni bir yer açmak isterler. Bu konu Süheyla ve Yasemin’in arasında rekabete sebep olur.

Süheyla mantıcı dükkânlarında işlere el koyarken, Yasemin de antikacının bir bölümünü kafeye çevirip orada hünerlerini sergilemeye karar verir. Bu karar Yasemin ve Demir’i birbirlerine biraz daha yaklaştırır. Her şey yoluna girmiştir ki Sevda’nın dili çözülüverir.

Yayımlanan yeni fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.