american gods

American Gods 3. sezon ne zaman?

Amazon Prime Video üzerinden izleyiciye sunulan, Amerikan fantastik dizisi “American Gods” 2017 yılında ilk sezonu ile izleyicilerin beğenisine sunulmuştu. İlk sezonun ardından 2. sezon ise 2 yıl aradan sonra 2019 yılında yayımlanmıştı. Bu durumda 3. sezonun da 2021 yılında yayımlanmasını bekleniyordu.

Neil Gaiman’ın aynı adlı romanından uyarlanan dizi, eski tanrılar ve tanrıların savaşını konu ediniyor. Dizide, çalıştığı spor salonuna yapılan bir saldırı dolayısıyla hapse giren Shadow Moon’un hikâyesi anlatılıyor. Erken tahliye edilen Shadow, çok sevdiği karısı Lauran’ı bir kaza sonucu kaybettiğini öğrenir. Eşinin cenazesine gitmek için çıktığı yolculukta Mr. Wednesday adlı bir adam ile tanışması ise olayları başlatır. Çünkü Mr. Wednesday, aslında Norveç mitolojisinin en önde gelen tanrılarından biri olan Odin’dir.

american gods

“American Gods” 3. sezonu ne zaman?

Başrollerinde; Ricky Whittle, Ian McShane, Emily Browning, Pablo Schreiber, Yetide Badaki, Orlando Jones gibi isimlerin bulunduğu dizinin 3. sezonunun, 2021 yılının başlarında geleceğini öğrenmiştik. Yapılan son açıklamalar ile de 3. sezonun, 11 Ocak 2021 tarihinde izleyici ile buluşacağı haberini aldık.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.