maxresdefault 4

Altered Carbon 2. sezon fragmanı yayımlandı

Şubat 2018’de yayımlanan bu bilim kurgu dizisinde ölümünden 250 yıl sonra bir buz kütlesinin içinde uyanan ve kendi cinayetini çözmeye çalışan büyük bir sanayiciye yardım etmek için diriltildiğini öğrenen mahkûm Takeshi Kovacs’ın kendi hikâyesi anlatılıyor.

İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizinin ikinci sezonu da Şubat ayının 27’sinde yayımlanacak.

IMDb’den 8,1 puan alan bu dizinin aynı zamanda kitapları da bulunmakta. Netflix orijinal yapımlarından biri olan dizi belli bir kitleye kendini çok sevdirirken belli bir kitleyi de hayal kırıklığına uğratmıştı.

Geçtiğimiz hafta yayımlanan tanıtım fragmanından sonra herkes bugün yayımlanan ikinci ve ana fragmanı merakla beklemeye başladı.

Yapılan resmi ikinci sezon tanıtım yazısından ve geçtiğimiz saatlerde yayımlanan fragmandan da anlayacağımız üzere ikinci sezonda ilk sezonun finalinden 30 sene sonrası anlatılacak. Bu sezonda genel olarak Takeshi’nin Quellricst’i aramasını ve bu sırada başına gelenleri izleyeceğiz.

İlk sezon başrollerinde Joel Kinnaman, James Purefoy ve Martha Higareda’nın bulunduğu dizinin ikinci fragmanına en çok gelen tepkiler ise ikinci sezonun çok geç kaldığı, ilk sezonda yaşanan olayların unutulduğu ve ilk sezonu tekrar izlemek zorunda kalındığı yönünde oldu ama en çok başrol oyuncusunun değişmesi tepki çekti.

İkinci sezon fragmanına da buradan ulaşabilirsiniz.

https://youtu.be/a30xC46Sr4c

 

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.