Akudama Drive animesi Ekim ayına ertelendi

CBE3E526 523E 43A5 A6CC 1960370167CA

anime

Temmuz ayında gelecek olan Akudama Drive, Ekim ayına ertelendi

Too Kyo Games ve Studio Pierrot’un orijinal TV anime serisi Akudama Drive için Cuma günü resmî web sitesi üzerinden Koronavirüs salgını sebebiyle animenin Temmuz ayından Ekim ayına ertelendiğini açıkladı.
Too Kyo Games ve Studio Pierrot yapım şirketleri yaklaşık iki yıl önce, Eylül 2018’de orijinal bir anime serisine el atacaklarını duyurmuş ancak uzun bir süre projeye dair hiçbir detay paylaşmamıştı. Mart ayında nihayet beklediğimiz duyuru gelmiş, yeni animenin Akudama Drive adlı orijinal bir televizyon anime dizisi olacağını, bu yeni serinin Temmuz ayında yayımlanacağı açıklanmıştı. Açıklamayla birlikte gelen tanıtım fragmanı ise anime izleyicilerini heyecanlandırmaya yetmişti.

Mart ayında gelen Temmuz ayı yayın duyurusundan sonra şimdi ise Ekim ayı ertelenme haberi geldi. Bu haber merakımızı daha da arttırdı.

Akudama Drive

Anime ne anlatacak?

Gelelim animemizin konusuna. Uzun zaman önce Kanto ve Kansei bölgeleri Japonya’yı ikiye bölen bir savaşa neden olmuştur ancak savaş sonunda Kansei hükümetinin ve polislerinin gücü azalmış bölgede birçok suç kol gezer olmuş, Kansei Kanto’ya bağımlı bir hale gelmiştir. Suçlular artık ”Akudama” olarak anılmaya başlanmıştır. Polis ve hükümet yavaş yavaş Akudama olarak bilinen suçlulara karşı Kansei’nin kontrolünü kaybetmeye başlar.

Akudama Drive’ın orijinal hikayesi Kodaka Kazutaka’ya aittir. Yönetmenliğini Taguchi Tomohiro, karakter tasarımını ise Yamaguchi Cindy üstleniyor.

Akudama Drive

Suç ve aksiyon dolu bir seri olarak karşımıza çıkacak olan Akudama Drive için geri sayımlar başladı.

İşte heyecan verici o fragman;

Total
0
Shares
Önceki
975CCC16 4DF8 41AC A5EB 344E22BD4BD8

Sanat dünyasının 2 önemli ismini kaybettik; Fred Willard ve Lynn Shelton

Sonraki
maxresdefault 1 3

19 Mayıs anısına