One Night in Bangkok Mark Dacascos

Aksiyon ve gerilim türündeki One Night In Bangkok’dan fragman!

Mark Dacascos başrollü “One Night In Bangkok”dan ilk fragman geldi

One Night In Bangkok Home Release Info | Nothing But Geek

John Wick 3’ün kötü adamı Zero olarak tanıdığımız Mark Dacascos’un başrolü olduğu aksiyon ve gerilim filmi One Night In Bangkok’dan fragman paylaşıldı. Wych Kaosayananda’nın yazıp yönettiği filmin fragmanında intikam almak için yalnızca bir gecesi olan bir adamın hikayesi anlatılıyor.

Wych Kaosayananda’nın yeni filmi “One Night In Bangkok”un konusu ise şöyle: Kiralık bir katil olan Kai Kahale, Bangkok’a gider. Burada bir silah alan ve araba kiralayan Kai, profesyonel bir kadın sürücüyle tüm gece şoförlüğünü yapması için anlaşır. Birçok yere uğrayan Kai, her durakta acımasız cinayetler işler. Şoför, Kai’nin işlediği cinayetleri fark ettiğinde ise artık kaçmak için çok geç olur. Bu arada sıradışı bir polis, daha fazla kan dökülmeden önce cinayetlerin gizemini çözmek için zamana karşı yarışır.

One Night In Bangkok’un oyuncu kadrosunda Mark Dacascos’un yanı sıra Julie Condra, Sahajak Boonthanakit, Kane Kosugi, Michael S. New, Vanida Golten gibi isimler bulunuyor.

One Night In Bangkok, 25 Ağustos 2020 tarihinde izleyicileri ile buluşacak.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.