akıncı

Akıncı 2. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Cuma günü ilk bölümü ile ekran karşısına çıkan Akıncı dizisinin 2. bölüm 2. fragmanı, geçtiğimiz saatlerde dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Dizinin başrollerinde; Kış Güneşi, Şeref Meselesi, Sevimli Tehlikeli gibi yapımlarda boy göstermiş Şükrü Özyıldız ve Fi, Tatlı Küçük Yalancılar, Hadi Be Oğlum gibi yapımlarda bulunmuş Büşra Develi yer alıyor. Aynı zamanda kadroda; Yıldıray Şahin, Tolga Tekin, Didem İnselel gibi isimler de bulunuyor.

Akıncı

Akıncı konusu

Fatih, idealist bir tarih öğretmenidir. Üniversiteden mezun olduğu gün, babasının görev arkadaşı olduğunu söyleyen Orhan karşısına çıkar ve Fatih’e hiç bilmediği aile sırlarını açıklar. Fatih’in babası, Osmanlı soyundan gelen bir Akıncı Beyi’dir ve bir suikast girişimi sonucunda şehit edilmiştir. Çok uzun zamandır ailesinde olan bu görevi, artı Fatih üstlenecektir.

Fatih, yıllar içerisinde Orhan tarafından eğitilir ve ülkesine karşı tehdit oluşturan bir suç örgütüne karşı savaş açar. Gündüzleri, normal bir tarih öğretmeniyken geceleri, taktığı maske ile gerçek kimliğini gizleyerek Akıncı görevini üstlenir.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.