After We Fell 2. fragmanı yayımlandı

mm
After We Fell

Tessa ve Hardin’in arasındaki romantizm test edilirken tüm heyecan verici ve gergin anlarıyla birlikte aşk hikayesinin bir sonraki bölümünün yeni bir fragmanı Voltage Pictures tarafından yayımlandı.

After We Fell, Anna Todd’un yeni yetişkin kurgu serisinden uyarlanan ”After” film serisinin 3. bölümüdür. Aslında bu film serisi ilk olarak Wattpad’de yayımlanan One Direction grubu hakkında yazılan bir hayran kurgusundan esinlenilerek oluşturulmuştur.

After We Fell

After We Fell filminin konusu

Tessa (Josephine Langford) ve Hardin’in (Hero Fiennes Tiffin) ilişkisi geçmiş filmlerde teste sokulmuşken After We Fell, Tessa’nın hayatında Hardin’in kıskançlığını ateş perdesine sürükleyen bir çatışmayı ortaya koymuştur.

Üniversiteden yeni çıkan ve hayalindeki işe başlamak için Seattle’a giden Tessa, Hardin ile paylaştığı tutkunun kendi hayallerini feda etmesine değip değmeyeceğine karar vermek zorunda kalır. Tessa’nın babası döndüğünde ve Hardin’in ailesi hakkındaki şok edici ifşalar ortaya çıktığında bu karar daha da karmaşıklaşır.

Fragman ayrıca Tessa’nın, Hardin ile arasında gelişen zayıf durumdan güvenli bir sığınak gibi görünen yakışıklı garson Robert (Carter Jenkins) a sığınarak kendisini Hardin’den uzaklaştırmaya çalıştığını ortaya koymaktadır. Hardin’le kalmayı mı seçecek yoksa Hardin mutluluk şanslarını sabote mi edecek?

After We Fell

After We Fell oyuncu kadrosu

Langford ve Fiennes Tiffin’in yanı sıra kadroda Louise Lombard, Rob Estes, Arielle Kebbel, Chance Perdomo, Frances Tuner, Kiana Maderia, Carter Jenkins, Mira Sovino yer almaktadır.

Senaryo Sharon Soboil tarafından uyarlandı ve Castille Landon tarafından yönetildi. Jennifer GibgotBrian Pitt, Wattpad’den Aron Levitz, CalMaple’dan Mark Canton ve Courtney Solomon filmde yapımcı olarak görev almıştır.

After We Fell gösterim tarihi

Yapım, 6 Ağustos 2021’de çıkan bilet satışları ile 30 Eylül’de sinemalarda gösterime girecek.

Fragmana hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Loki 2. sezon

Loki 2. sezon onayı aldı