after life 2

After Life 2. sezonu yayımlandı

Netflix orijinal yapımlarından biri olan After Life'ın 2. sezonu yayımlandı

Yönetmenlik ve yapımcılığını Ricky Gervais’in üstlendiği dizinin başrolünde de kendisi bulunuyor. İlk sezonu geçen yıl Mart ayında yayımlanan dizinin yeni sezonu geçtiğimiz saatlerde Netflix’te yayımlandı.

Birinci sezonun sonunda Tony artık herkese kaba davranmanın doğru olmadığının, başkalarının da duygularının önemli olduğunun farkına varmıştı. Hasta babasına yardım eden Emma’ya çıkma teklifi etmişti ve o da kabul etmişti. Duygu yüklü ve eğlenceli bir sezon izlemiştik.

svg%3E

İkinci sezonda kaybettiği eşine karşı olan özlemini sürdüren Tony sürekli eşinin video kayıtlarını izlemeye, her gün mezarlığa gidip Anne’den tavsiyeler almaya devam ediyor. Birinci sezonun aksine bu sezon insanların sorunlarına çözüm üretmeye çalışan bir Tony izliyoruz. Eşiyle boşanma aşamasına gelen Matt’in psikoloğundan aldığı ilginç tavsiyeler, postacı Pat ile Roxy’nin ilişkisi, Kath ve Sandy’nin kişisel problemleri gibi birçok konu işleniyor. İş yerinde çalışan Lenny’nin de June ve James’le mutlu bir aile kurduğunu görüyoruz. Emma ve Tony de, Tony’nin ölen eşini aldatıyor gibi hissetmesinden dolayı ciddi bir ilişki yaşayamıyor.

Özellikle sonunu da dikkate alırsak bu sezon daha duygu ağırlıklı bir sezondu. Ben iki sezonu da çok sevdim. Üçüncü sezonun gelmesini şimdiden dört gözle bekliyorum diyebilirim. Henüz ikinci sezonu izlemediyseniz aşağıdan fragmanına ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.