after

After 3 ne zaman çıkacak?

Anna Todd adlı bir genç kızın Wattpad üzerinden yazdığı hikâye, kitap haline getirilmiş ve bu kitap da bir film serisine dönüştürülmüştü. After filmi, geçtiğimiz yıl vizyona girmişti. Serinin ikinci kitabından uyarlanan ikinci filmi After We Collided ise bir süre önce izleyicilerle buluşmuştu. Serinin 3. filmi After We Fell’in ne zaman yayımlanacağı ise merak konusu.

Başrollerinde Josephine Langford ve Hero Fiennes‘in bulunduğu seriye, iki filmin daha çekileceği zaten biliniyordu. Geçtiğimiz haftalarda, dizinin sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan bir video ile çekimlerin tamamlandığı duyuruldu. Hem de her iki filmin. Paylaşılan videoda Josephine Langford ve Hero Fiennes, hayranlarına ve set ekibine teşekkürlerini iletmişti.

after

After We Fell ne zaman çıkacak?

Filmin devam filmleri ile ilgili net bir tarih hâlâ bulunmamakta. Filmlerin post prodüksiyon çalışmaları göz önüne alındığında 3. film olan After We Fell’in 2021 yılının sonlarına doğru izleyici ile buluşması bekleniyordu, filmin yönetmeni de bunu doğruladı. Serinin 4. devam filmi ise muhtemelen 2022 yılında izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.