Godzilla vs Kong filminden ilk görüntüler yayımlandı

mm
King Kong

Godzilla ve King Kong gibi sinema tarihinde önemli yere sahip yaratıkları bir araya getirecek olan ve yeni bir sinematik evren kuran Legendary, MonsterVerse adını verdiği bu evreni yavaş yavaş şekillendiriyor.

1366x768 Godzilla Vs King Kong 1366x768 Resolution HD 4k Wallpapers, Images, Backgrounds, Photos and Pictures

Bu evrenin ilk filmi olan GodzillaKing, 2014 yılında vizyona girmiş, onu 2017 yapımı Kong: Skull Island izlemişti. Yine bu evrende geçen Godzilla: King of the Monsters ise geçtiğimiz yıl mayıs ayında sinemaseverlerle buluştu. Şu ana kadar Godzilla ve King Kong’un bireysel filmlerini sinemaseverlerin beğenisine sunan Legendary, önümüzdeki vizyona girecek film ile bu iki efsanevi yaratığı beyaz perdede bir araya getirecek. Şimdi ise bu filmden ilk görüntüler sızdırıldı.

Godzilla vs Kong’dan yeni görüntüler sızdırıldı

Bu iki güçlü ve vahşi yaratığın karşı karşıya gelecek olması aksiyon filmlerine meraklı sinemaseverler için müthiş bir görsel şölen sunacak gibi görünüyor. Gelecek yıl seyirciler ile buluşacak Godzilla vs Kong filminden görseller sızdırıldı.

Godzilla vs King Kong filminde Stranger Things’ten tanıdığımız Millie Bobby Brown, Deadpool 2’den tanıdığımız Julian Dennison ve Babr Driver’dan tanıdığımız Eiza González gibi isimlerin yanı sıra; Rebecca Hall, Eiza González, Alexander Skarsgård, Demián Bechir, Bryan Tyree Henry ve Lance Reddick gibi isimler yer alıyor.

Total
0
Shares
Önceki
feel good

Feel Good 2. sezon onayı aldı

Sonraki
9 Kere Leyla
mm

9 Kere Leyla filminin yönetmeni eleştirilere cevap verdi