Zendaya, Tom Holland’ın Cherry filmi hakkında konuştu

mm
Cherry

Başrolünde sevilen oyuncu Tom Holland‘ın bulunduğu ve yönetmen koltuğunda Russo Kardeşlerin yer aldığı Cherry filmi merakla bekleniyor. Filmin ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde yayımlanmış ve ilgiyi üzerine çekmişti.

Bugün ise daha önce Marvel filmleri sayesinde hem Russo Kardeşler hem de Tom Holland ile çalışmış olan ünlü oyuncu Zendaya, heyecanla beklenen film ile ilgili görüşlerini belirtti.

Cherry

“İzlemesi çok zor. Kendi kendime ‘Vay canına bu benim arkadaşım.’ dedim. Çok acımasızca. Ama meydan okumayı güzel bir şekilde üstlenebilmiş. İnsanlar bir kez Tom’un bu versiyonunu izledikten sonra ‘Peki şimdi sırada ne var?’ diye düşünecekler.”

Cherry konusu

Nico Walker’ın aynı adlı ve kendi hikayesini anlattığı yarı otobiyografik romanından uyarlanan film, Walker’ın gerçek hikâyesinden esinlenildi. Irak’ta sıhhiye olarak görev yaptıktan sonra evine döndüğünde ciddi ruhsal sorunlar yaşayan ve uyuşturucu bağımlısı olan Walker’ın, genç bir askerden banka soyguncusuna dönüşme hikâyesini anlatıyor.

Film, 12 Mart 2021 tarihinde Apple TV+ üzerinden izleyici ile buluşacak. Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Zack Snyder's Justice League
mm

Zack Snyder’s Justice League’den Joker görselleri yayımlandı

Sonraki
news of the world
mm

News of the World yayımlandı