Zack Snyder’s Justice League filminden silinen bir sahne paylaşıldı

zack snyder's justice league

Zack Snyder‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu Zack Snyder’s Justice League filmi, geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Filmin yönetmeni Zack Snyder, filden silinen bir sahneyi resmi Twitter hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı.

2017’de yayımlandığı günden beri Zack Snyder’ın yönetmenliğindeki bir versiyonun çıkmasını isteyen hayranlar, bunun için “#ReleasetheSnyderCut” etiketiyle sosyal medyada gündem oluşturmaya çalıştılar. Bu kampanyalara filmin yıldızları Ben Affleck, Gal Gadot gibi oyuncular da katılmıştı.

20 yaşındaki kızının, filminin çekimleri sırasında intihar etmesi sebebi ile yönetmenliğe ara veren Zack Synder’ın, olayın öncesinde yaptığı çekimler ile orijinal filmden farklı olacak 4 saatlik bir versiyonunu hazırladığını duyurmuştuk. Filmin yapımcı şirketi olan Warner Bros, HBO Max’te yayımlanacağını duyurmuştu.

zack snyder's justice league

Zack Snyder’s Justice League konusu

DC öykü evrenini kapsamlı bir biçimde perdeye yansıtma projesinin en önemli ayaklarından biri olan Justice League, çizgi serideki en önemli kahramanları bir araya getiriyor. Superman’in fedakarlıklarından ilham alan Batman’in insanlığa olan inancı toparlanmıştır. Yeni müttefiki Wonder Woman ile insanlığın kaderi için savaşmaya hazırlardır. Ancak karşılarına çıkan yeni tehdidin büyüklüğü karşısında kendilerini süper güçlü bir takım toplamak için çok kısa bir süreleri kalmış bir halde bulurlar.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
loki

Loki dizisinin yeni fragmanı yayımlandı

Sonraki
stranger things

Gaten Matarazzo, Stranger Things 4. sezonu hakkında konuştu