tom ve jerry

Yeni Tom ve Jerry filminin fragmanı yayımlandı

Bir kült hâline gelen macera çizgi film serisi Tom ve Jerry, yeni bir filmle geri dönüyor. Başrollerinde; Chloë Grace Moretz, Michael Peña ve Ken Jeong’un bulunduğu filmin fragmanı, geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Filmde Jerry ve Tom, animasyon olarak yer alırken mekan ise gerçek dünya olacak. Bu da yıllardır severek izlenen yapıma farklı bir bakış açısı sunacak.

tom ve jerry

Tom ve Jerry filminin konusu

Kevin Costello tarafından tasarlanan film, Jerry’nin hain planlarını engellemek için Tom ile anlaşan genç bir kadının hikayesini konu ediyor.

Genç bir kadın olan Kayla, Posh Otel’de çalışmaya başlar ve bu işte kendisini kanıtlamak için her şeyi yapmaya hazırdır. Otelde gerçekleştirilecek olan büyük bir düğün organizasyonunun hazırlığı sürmektedir ve sinir bozucu fare Jerry, düğünü mahvetmek için hazır bir şekilde beklemektedir. İşini garantilemek için düğünü herhangi bir şeyin bozmasına engel olmaya çalışan Kalya, Jerry’yi etkilesiz hale getirmenin yolunu arar. Bu yüzden de Tom adındaki bir sokak kedisinden yardım ister. İkili birlikte hareket edip Jerry’yi durdurmanın yolunu bulmalıdır.

2021 yılında vizyona girmesi beklenen Warner Bros. imzalı Tom ve Jerry’nin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.