ryan reynolds the adam project

Jennifer Garner ve Zoe Saldana, The Adam Project kadrosuna katıldı

Netflix’in “The Adam Project” adlı bir aksiyon filminin başrolünde Ryan Reynolds olduğunu biliyorduk. Yeni yapılan bir açıklama ile filmin oyuncu kadrosundaki yeni isimler duyuruldu. “Avatar”, “Galaksinin Koruyucuları”, “Star Trek” gibi yapımlarda yer almış Zoe Saldana ve Golden Globe ödüllü, “Alias” dizisinin başrolü Jennifer Garner, kadroya yeni dahil olan isimler oldu.

The Adam Project

“Stranger Things”, “This Is Where I Leave You”, “Real Steel” gibi yapımlarda adı geçen Shawn Levy, filmin yönetmen koltuğunda oturacak. Shawn Levy, başrolünde yine Ryan Reynolds’ın bulunduğu ve süresiz bir şekilde ertelenen “Free Guy” filminin de yönetmeni. Bu sayede “The Adam Project”, ikilinin tekrar bir araya gelmesine sebep olacak. Yine aynı ikili, filmin yapımcılığını da üstlenecek. Aynı zamanda etflix için “The Old Gurad” filmini çeken Skydance prodüksiyon şirketi ile de iş birliği yapacaklar.

The Adam Project

“The Adam Project” konusu

Filmin konusu tam olarak açıklanmasa da Ryan Reynolds’ın bir zaman yolculuğu yapacağını biliyoruz. Ryan Reynolds, geçmişe giderek 13 yaşındaki kendinden yardım isteyecek. Zamanda geri gittiği sırada da tam olarak kendisinin şu anki yaşında olan babası ile karşılaşacak. Zoe Saldana ve Jennifer Garner’ın hangi rolde karşımıza çıkacağı da belirsizliğini koruyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.