Iron Man

Yeni Iron Man kim olacak?

Marvel Sinematik Evreni’nin en sevilen karakterlerinden biri olan Iron Man’in, geçtiğimiz yıl vizyona giren “Avengers: Endgame” filminde ölmüş olması hayranlarını çok üzen bir olay olmuştu. O zamandan beri karakterin geri döneceğine dair birçok teori ve söylenti ortaya atılmıştı. Ancak karaktere hayat veren Robert Downey Jr.‘ın, Marvel ile sözleşmesinin sona ermiş olması seyircilere, karakterin farklı bir oyuncu ile geri döneceğini düşündürdü.

Iron Man

Tom Cruise, yeni Iron Man mi olacak?

Şimdi ise karakter ile ilgili çıkan söylentilere bir yenisi daha eklendi. Söylentilere göre Tom Cruise, yeni Iron Man olacak. Dün gece saatlerinde Marvel’a yakın kaynaklar tarafından ortaya atılan iddialar göre Marvel, yeni Doctor Strange filminde çoklu evren olayına değinecek. Bu nedenle de kahramanların alternatif görünümlerde olmasını istiyor. İstenilen bu alternatif görünüm içinse Tom Cruise‘un, Tony Stark olarak kısa bir süre filmde görünmesi düşünülüyor.

Söylentilerin ne kadar doğru olduğu bilinmiyor çünkü henüz ne Marvel ne de Tom Cruise tarafından resmi bir açıklamada bulunulmadı. Ancak Tom Cruise’un yeni Iron Man olduğu söylentilerini duyan izleyiciler, şu an için ikiye bölünmüş durumda. Kimileri Tom’un karaktere çok yakışacağını düşünüyor kimileri de karakteri iyi yansıtmayacağını düşünüyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.