WandaVision dizisinin yeni bir posteri paylaşıldı

mm
WandaVision

Bilindiği üzere Disney Plus tarafından yapılan Marvel yapımlarından ilki olan WandaVision dizisi, geçtiğimiz günlerde izleyiciler ile buluştu. Bugün ise büyük bir ilgi ile karşılanan diziye ait yeni posterler, seyircilerin beğenisine sunuldu.

WandaVision

WandaVision konusu

1950’li yıllarda geçeceği bilinen dizi, Avengers: Endgame’in ardından yaşananlara da odaklanacak bir dizi olacak. WandaVision dizisi, yalnızca Scarlet Witch ve Vision karakterlerinin hayatlarına odaklanacak olan bir dizi olacak. Bu nedenle de dizi, Avengers: Infinity War ile ilgili olacak.

Bilindiği üzere iki karakter de Avengers: Infinity War filminde Thanos tarafından öldürülmüştü. Dizi ise hem buna değinecek hem de bu iki karakterin karakter gelişimlerini ve yeni maceralarını anlatacak. Dizinin Marvel Evreni için önemli bir yapım olmasının en temel nedeni ise doğrudan Doctor Strange in the Multiverse of Madnes filmine bağlanacak olması.

WandaVision 4. bölüm ne zaman?

Epik Marvel filmleri ile sit-com dizilerinin bir karışımı olan yapım, bu özelliği ile de dikkat çekmişti. Dizinin ilk iki bölümü aynı anda yayımlanmıştı ancak sonraki bölümleri, haftalık olarak yayımlanacak. 4. bölüm de 29 Ocak 2021 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
aquaman

Aquaman 2 çekimleri, bu yaz başlıyor

Sonraki
WandaVision
mm

WandaVision dizisinin sezon ortası fragmanı yayımlandı