walker

Walker 2. sezon olacak mı?

Başrolünde Supernatural yıldızı Jared Padalecki‘nin bulunduğu Walker dizisi, ocak ayında ilk kez izleyici karşısına çıktı. Dizinin 2. sezonun olup olmayacağı merak konusuyken The CW, büyük bir duyuru yaptı ve birçok şovu ile ilgili açıklamada bulundu.

walker

Walker konusu

Dizi, 90’lı yıllarda çekilen aynı adlı başka bir diziden uyarlanacak. Dul ve kendi ahlaki kurallarına sahip iki çocuk babası Cordell Walker, iki yıllık gizli bir görevden sonra Austin’e dönüyor ve evde yapılması gereken daha zor işler olduğunu keşfediyor. Çocuklarıyla yeniden bağlantı kurmaya çalışacak, muhafazakar ailesiyle çatışmaları çözmeye çalışacak ve yeni ortağı Micki ile beklenmedik benzerliklerini bulacak. Bu sırada da eşinin ölümünü çevreleyen koşullar hakkında giderek şüphelenmeye başlayacak.

walker

Walker 2. sezon olacak mı?

Oyuncu kadrosunda; Jared Padalecki, Genevieve Cortose Padalecki, Lindsey Morgan, Keegen Allen, Alex Landi, Kale Brady Culley ve Violet Brinson gibi isimlerin bulunduğu dizi, 2. sezon için yenilendi. Ancak 2. sezon çalışmalarına ne zaman başlanacağı ya da ne zaman izleyici karşısına çıkacağı bilinmiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.