verg8

Violet Evergarden filminden yeni fragman ve tarih duyurusu

Violet Evergarden animesinin filmi 18 Eylül’de geliyor

Kyoto Animation’un Violet Evergarden: The Movie anime filminin resmî web sitesi Perşembe günü film için yeni bir fragman yayımladı.

Filmin resmi web sitesi 6 Nisan’da Kyoto Animation’ın yeni Koronavirüs hastalığı (COVID-19) hakkındaki endişeler nedeniyle filmin Japonya’daki açılışını ertelediğini duyurmuştu.

 

Film 18 Eylül’de Japonya’da açılacak

Geçen gece TOKYO MX ve ABC TV’de TV animesi Violet Evergarden’ın son, 13. bölümünün yeniden yayınlanmasından sonra, tamamen yeni bir film olan Violet Evergarden: The Movie’nin 18 Eylül 2020’de Japonya’da gösterime gireceği resmen açıklandı. 

Haberi kutlamak için TRUE’nun ‘WILL’ isimli filmin tema şarkısının önizlemesini yapan yeni bir fragman yayımlandı ve önceki fragman yeni çıkış tarihi ile güncellendi. Fragman, TRUE tarafından seslendirilen filmin tema şarkısı “WILL” in ön izlemesini yapıyor. Film, COVID-19 gecikmesinden sonra 18 Eylül’de şu anlık kesin olarak açılıyor; TRUE’nun tema şarkısı ‘WILL’im CD’si 16 Eylül’de Japonya’da özel bir Violet Evergarden sanat eseriyle piyasaya sürülecek.

 

Aslında Violet Evergarden: The Movie’yi uzun zamandır bekliyoruz.

Film ilk olarak 10 Ocak 2020’de Japonya’da ve yurt dışında gösterime girecekti ancak Kyoto Animasyon stüdyosuna 18 Temmuz’da kundaklama saldırısının gerçekleşince 24 Nisan’a ertelendi. COVID-19 enfeksiyonu başladıktan sonra, ertelenmiş tarih 24 Nisan ise diğer birçok film gibi iptal edildi. Şimdi ise kesin yeni tarihi 18 Eylül olarak düzenlendi.

svg%3E

Kana Akatsuki’nin yazdığı, Kyoto Animation tarafından uyarlanan anime Violet Evergarden, ilk olaraknJaponya’da televizyonda ve bazı bölgelerde Ocak 2018’de Netflix’te yayımlandı. Anime, Nisan 2018’de Amerika Birleşik Devletleri’nde Netflix’te başladı. Çok geçmeden de bütün Netflix platformlarında yerini aldı.

svg%3E

13 bölümlük büyüme kurgusunu anlatan animesinde duygu dibine kadar çok iyi işlemiş, neredeyse her bölümde ağlatmıştı. Filminden de beklentimiz aynı yönde..

İzlemediyseniz animesinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.